Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jen vlastní poznámka k odpovědím tady

Ještě k mým odpovědím na všechny odpovědi na moji otázku "Změna typu souboru z .mkv na .avi - někomu protiodpovídám a vloží se to k někomu úplně jinému a pak je v tom chaos, nevím proč se tak děje, omlouvám se všem

Změna kategorie, původně: Periferie
Špatnou kategorii to taky vložilo samo? (host)

Co jem koukal, tak se to spravne zobrazi, aspon pokud mas na mysli tu sekvenci, kdy

1. Lucifer pise Kontejner ...
1.1. Pytlik odpovida Luciferovi Nejspis ...
1.1.1. Roman odpovida Pytlikovi Jo, asi ....
1.2 Roman odpovida Luciferovi Viz ...
1.2.1. Jodik odpovida Romanovi Jestli, ...
1.2.1.1. Roman odpovida Jodikovi nO TO BY SE ...
1.2.1.1.1. ledni brtnik odpovida Romanovi ruzne tv ....

Koukni se, jak je to odsazene a na co vede to sedive @nekdo za IP adresou