Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava - Prosím zkritizujte moji sestavu

Prosím zkritizujte moji sestavu.

DESKA: Gigabyte EP35-DS3 P35 s775, DDR2, SATA2, GLAN, PCIE, ATX – detail
Mechanika: DVD RW LG Black GH20NS ±R/±RW/RAM/DL/,bulk,SATA – detail
SkříŇ: Eurocase MIDITOWER ML550-D (BLACK/SILVER) (BEZ ZDROJE) ATX
Zdroj: Fortron ZDROJ FSP500-60GLN (BLUESTORM II) 500W ATX
CHLADIČ CPU INTEL Arctic-Cooling ALPINE 7 (soc.775...
Čtečka: Eurocase CA CARD READER AC-108 All in1 BLACK (3,5˝) USB - detail
DIMM DDR2 2048MB 1066MHz CL5(5-5-5-15), Kingston (2x1024MB) - detail
Gigabyte nVidia 9500GT OC 512MB 128bit DDR2, 2xDVI, HDTV, PCIE2.0 - detai
Intel Core 2 Quad Q6600 2,40GHz (8MB/1066) BOX LGA775 – detail
SEAGATE BARRACUDA 500GB SATAII/300 32MB 7200 (NCQ) - detail
Změna předmětu, původně: sestava (LaKr) (Kráťa)

Jestli to nemá být nejnadupanější stroj na úpravu a kodování 3hodinových videí, stálo by za rozmyšlení zda nejít do AMD.

AMD je levnější a přitom nabízí skoro stejný výkon.
Vyměnil bych:
product.jsp
product.jsp nebo product.jsp
Pokud nemáte vyloženě aplikace pro 4jádra bude stačit levnější 2jádro.
product.jsp
product.jsp nebo product.jsp
I na nové hry HD3850, pokud nebudete chtít hrát úplné novinky úplně naplno, tak stačí.

zdroj bych nechal

větrák na CPU AC Freezer 64-(mám doma, jsem spokojen)

Nějak nechápu smysl. Relativně staré 4jádro plus grafika co je už ted low-end. Když to přeženu tak procesor E2180 (E5200) s GF8800GT (nebo 9600GT) ti udělá lepší službu na hraní her. Stejně na o simulaci šachů a boinc furt prohánět nebudeš...

Ostatní výběr komponent je slušný.