Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém odesílání upozornění, že registrovaný uživatel navštívil web

V indexu webu cimelice1963.czweb.org mám vložen tento script:

<?php
session_start();
/**
* Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads

* wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme.

*
* @package WordPress
*/

/**
* Tells WordPress to load the WordPress theme and output it.
*
* @var bool
*/

define('WP_USE_THEMES', true);

/** Loads the WordPress Environment and Template */
require( dirname( __FILE__ ) . '/wp-blog-header.php' );

//if(@$_COOKIE["uzivatelWebu"] != "Martin Baroch" )
{

if(@$_SESSION["odeslano"] != "ano")
{

if(@$_COOKIE["uzivatelWebu"] != "") {
$uzivatel = $_COOKIE["uzivatelWebu"];
$hl = "From: PRIVÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY ČIMELICE wordpress@cimelice1963.czweb.org";
$hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n";
$hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n";
if(strpos($uzivatel,"ová") === false and strpos($uzivatel,"ová") === false) {
mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil " . $_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl);

} else {
mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívila " . $_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl);
}
} else {

$hl = "From: PRIVÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY ČIMELICE wordpress@cimelice1963.czweb.org";
$hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n";
$hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n";
mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil nepřihlášený uživatel. (Také je možné, že má zakázané cookies webu)",$hl);
}

$_SESSION["odeslano"] = "ano";

}

?>

Když otevřu web z notebooku s Windows přijde správný email, že "Web právě navštívil Martin Baroch"
Ale když ho otevřu z tabletu s Androidem přijde email, že "Web právě navštívil nepřihlášený uživatel"

V čem je chyba?

Děkuji předem za odpověď

Magistr

Tak ale to by si mal vedieť ty. Tento skript počíta s tým, že meno používateľa sa ukladá do cookie, tak asi by sa to niekde malo robiť. Ako sa tento skript na tvojom webe zjavil? Rozumieš tomu, čo ten skript robí?

Nebolo by pre teba schodnejšie namiesto písania PHP skriptov nájsť nejaký plugin do WordPressu, ktorý zobrazuje návštevy používateľov? Asi nebude vedieť priamo posielať maily, ale to zrejme ani nepotrebuješ.