Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění z režimu spánku

Spouštění z režimu spánku ( W-10 Home ) ?

PC ( UMAX U-One 24AL ) z režimu spánku nereaguje na pohyb myší ani klávesnicí (kláv.zkr.? ) ,pouze
na stisk tlač. restart , pak opětovné přihlášení a tím i ztráta otevř.relací.Zkoušel jsem -nastavení- ,
-přík.řádek- , nic a nebo nelze změnit. Několikrát jsem musel použít bod obnovy. Zkoušel jsem vložit
režim hibernace, po restartu se toto nastavení ztratilo.Počítač tuto funkci nemá.Musím proto PC vypínat a
znovu startovat.

https://www.euronics.cz/umax-u-one-24al-plus-umaumm21024j/p541825/#utm_medium=affiliate&cjevent=581494f4109d11ea832c00c40a180510&utm_source=4103753&utm_campaign=EuronicsCZ_google_all

Poraďte , prosím Děkuji Luděk F.

Vlez do Bios, nastav S3.

v cmd.exe: powercfg -h on

v Správe zariadení skontroluj zaradenie v nastavení "povoliť uspávať a prebúdzať týmto zariadením"

Skontroluj v Správe napájania, skryté funkcie Fastboot (rýchly štart)

Jen tak mimochodem ... ze spánku se nebudí pohybem myši, ale kliknutím. Hibernaci nepoužívej a vypni ji (má smysl jen u NB). Fastboot v BIOS/UEFI taky vypni. Pokuds to rozvrtal (proč ty obnovy ???), možná znova nainstalovat nebo Reset Windows.