Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nexus 7 nelze spustit žádne aplikace

Na starším tabletu nexus 7, aplikací nainstaluju. Nezobrazí se však na ploše ani v seznamu aplikací. Zobrazí se v nastavení->aplikace. V nastavení lze jen odinstalovat. Fungují jen aplikace od googlu, které jsou v tabletu předinstalovány, ty se dají i aktualizovat. TABLET JE v nouzovém režimu, nefunguje tlačítko volume-up. Obnoveno několikrát do továrního nastavení. Pokud aplikací zobrazim v google play, taktéž lze pouze odinstalovat.

Zalezi jaky Android tam mas, starsi verze nemusi ty aplikace podporovat, ale je teda divny, ze ti to jde vubec stahnout. Google Play by mel rozpoznat nepodporovany Android a aplikaci vubec ke stazeni nenabidnout.

Mimochodem, vis jiste, ze pokud to zprovoznis, ze video pobezi plynule? Preci jenom Tegra 3 je uz docela stary procesor.