Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stíšenie PC

Ahojte,

mám zostavu:
i7, 32gb ram, RTX 2080ti 11Gb, zdroj corsair HX1200, disky sú SSD a skrinka Fractal Design Define R6
na procesore je vodné chladenie NZXT Kraken x62

rád by som PC ešte viac stíšil, najmä v záťaži - čiže ideálne stíšiť hluk z vetrákov grafiky - poprosím o rady
komplexného riešenia, dík.

marek

áno, je mi jasné, že to chce vodné chladenie na grafiku, ale trochu nerozumiem tej politike - na CPU kúpiš bez problémov všetko v jednom bloku
na grafiku nie - je nutné kúpiť blok na kartu, pumpu atď...
trochu inak položím teda otázku - existuje niečo ako "all in one" aj na grafiku? cenu veľmi neriešim...
dík