Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace android x64 na notebook

Dobrý den,
chtěl jsem si nainstalovat android 8.1 nebo 9 x64 na HP 4525s (upgradovaný CPU na athlon x4 P960+SSD 240Gb a 6Gb RAM) ale po nainstalování se notebook sekne před logem androida (ale nezamrzne úplně a reaguje na klávesnici [cmd]). Android x32 jede téměř bez problému ale bohužel potřebuji x64... Nemá prosím někdo nápad kde by mohl být problém? Předem děkuji za jakýkoliv nápad. Přeji krásný večer. :)

Android x32 jede téměř bez problému ale bohužel potřebuji x64

Nevím proč ta potřeba 64Bit. Být tebou a jestli ti funguje ta x86 tak bych ji nechal !

Nemá prosím někdo nápad kde by mohl být problém?

x86 ti jede a 64 se ti sekne je pravděpodobně proto, protože tvé CPU nepodporuje SSE4 ale jen SSE3. Ale zkus prolézt
https://github.com/maurossi/build/commits/x86_64_ssse3_builds, vygenerovat GCC, nebo zavést jiný kernel :
(Každá kombinace CPU a instrukční sady má své vlastní aplikační binární rozhraní (ABI))

-march = x86-64 -msse3  -mpopcnt -m64 -mtune = AMD

Jakou verzi, s jakým jádrem [kernel] přesne instaluješ ? Tu instalačku jsi vytvářel jak ? MBR/GPT, EFI ?
Můžeš tu instalačku pustit v modu -v verbose "v menu položka → Debug Mode" (tam jak se místo obrázku na obrazovce vypisuje co se přesně děje) a napsat u které položky se při zavedení, instalaci sekl / zastavil ?