Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vy mena RAM v notebooku

Ahoj, chtel jsem si vymenit RAM v notebooku a asi to neni tak snadne, jak jsem myslel.
Original pamet je ta v priloze a vymenit jsem ji chtel za tuto https://www.alza.cz/corsair-so-dimm-8gb-ddr3-1600mhz-cl11-d360115.htm?o=1
Je to spatne? Notebook se s ni totiz vubec nerozbehne.
Prehledl jsem parametr s napetim (1,35 vs 1,5) Je to duvod, proc mi to nefungje?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Prehledl jsem parametr s napetim (1,35 vs 1,5) Je to duvod, proc mi to nefungje?

Ano vacsina nb nezvladne ine napatie ako je podporovane. Tiez som sa raz sekol pri nakupe a skusil pamat rozbeha t v asi 5 nb roznych znaciek. Jediny kto tu pamat zvladol bol moj Probook od HP, aj ked bios pri kazdom zapnuti pindal nieco o nepodporovanej ram.
Vymenit za pamat so spravnou voltazou.