Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafickymi kartami pri odpajani TV od notebooku

Caute dlhodobo ma trapi jeden problem mam notebook asus rog scar 2 edicia win 10 rtx 2070. Vzdy ked zapojim nb k TV LG tak si notebook automaticky vybere integrovanu grafiku microsoft display adapter a ked odpojim tv od notebooku tak ta integrovana zostane a na prepnutie na rtx pomoze az restart notebooku, niekedy dokonca ani to nepomoze musim odinstalovat graficku kartu a nainstalovat ovladac od asusu, ale ako uz ma to proste sere ze mi to tam dava furt microsoft display adpter a vkuse potom restartovat pc. Neda sa ten microsoft display adapter uplne zakazat aby mi vzdy isla rtxka aj na tv aj na nb a mal som pokoj? Dakujem

Tak to děláš správně. Ovladače máš nainstalované všechny ze stránek výrobce notebooku?
Nevím přesně, jak to máš nastavené, ale když není potřeba větší výkon, tak v základu by měla být nastavená grafika s menším odběrem. Chápu to správně, že když po odpojení z TV a následnému zapnutí nějaké hry se grafika nepřepne?

ano voladace su aktualni od vyrobce, proste kdyz mam nb vklidu je na rtx nebo na intel to si samo reguluje ale vacsinu jen na rtx ale kdyz to pripojim k tv tak zrazu je na nb jen intel a na tv rtx a ked odpojim kabel tak uz ostane na nb len intel a na rtx se to samo neprepne ani kdyz zapnu hru az kdyz restartuji pc