Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Seká se mi acer nitro 5

Dobry den asi pred 5 mesici jsem si koupil acer nitro 5. asi pred mesicem se mi zacal hrozne sekat. napr. pri hrani LoL jsem mel normalne 140 fps a tedka mam 70 nekdy 110 a treba 2x za hodinu spadnou fpska na 1 a na 5 sekund uplne notebook zamrzne. Myslim ze wifi by to byt nemelo i kdyz mam jen 20/5 mb/s. Nemyslim si ze notebook za 20 000 by se mela takhle sekat. nevyte nekdo co s tim? napadla me i reklamace, ale to je az posledni varianta. Predem dekuji a odpovedi.

A ty teploty CPU + GPU jsou tedy jaké?
Jak máš nastavený Optimus?
Zkus dezaktivovat herní "GAME" mód (V nastavení Windows 10), Antivirus (jestli nejaky mas), pouzival jsi nejaky SW na tuneni OS jako Booster, CCleaner ?
Problém prisel jen tak, nebo po nejakém novém Updatu ovladacu nebo samotného OS ?