Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedno číslo na 2 SIM kartách

Zdravím, potřebuju poradit. Nedávno jsem ztratil mobil, jelikož byl starý, bez internetu apod. už se nenašel a spíš ani nenajde. Koupil jsem si teda nový telefon a protože v tom starém byla normálně SIM, kterou jsem používal, musel jsem si u T-mobile k mobilu koupit (tedy byla zadrma), ale dostal jsem i novou SIM, na kterou mi pán převedl to staré číslo z té ztracené SIM, abych nemusel mít jiné.

Všechno je tím pádem v pořádku, ale teď nevím, když mi to staré telefonní číslo převedl na tu novou SIM, tak na té ztracené SIM se mi to telefonní číslo smazalo, nebo je i tam ? Jde mi o to, kdyby někdo náhodou ten ztracený mobil našel a dal si tu SIM do jeho telefonu, jestli uvidí všechny SMS a hovory co mi chodí, nebo není možné aby 2 SIM měli jedno telefonní číslo a tím že mi ho přesenul na tu novou SIM se z té ztracené smazalo/deaktivovalo ? Zapoměl jsem se ho zeptat, tak jestli tomu někdo ruzumí, budu rád za odpověď , díky

Tohle samo ale zjevně ještě nic neblokuje. Půjčování simek mezi telefony, na zkoušku, je ostatně běžné. Před časem jsem půjčil přítelkyni asi na dva měsíce simku ze svého telefonu a okamžitě s ní mohla volat. Je fakt, že když sem ji dostal zpět, musela se v mém telefonu jaksi znovu "inicializovat" a musel to udělat ručně operátor.

No, hlavne ty dva mesice volala na tvuj ucet z tveho cisla (teda pokud to nebyla dobijeci SIM a ona ji nedobijela, ale stejne volala z tveho cisla). Ze mela nejake svoje kontakty ulozene v telefonu a ne na SIMce znamena, ze je mohla snadno pouzivat a neresit, zda se mezi ne z te SIMky neprimichaly i nejake tvoje.