Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pop3 seznam na Macu

Snažím se nastavit pop3 seznam.cz na mail clienta na Macu, a podle návodu ze seznam cz jsem postupoval jako nikdy předtim. Ale prostě to nejde. Mac hlásí že se nedaří připojit k serveru. Obešel jsem to tak, že jsem si seznam.cz přesměroval na gmail a ten na macu nastavil jak nic. Ale i tak mě to vadí :) nemá někdo podobnou zkušenost ?

děkuji

Nemůžu teď poslat screen, jde o starší mac book pro co mam doma na stole. Ale udělal jsem i druhé nastavení pro IMAP a ani to se nepodařilo rozjet, i když jsem přepnul na port 110 bez SSL tak to zase hlásilo že se nepodařilo připojit a že je uživatelské jméno nebo heslo špatně. Přitom vím 100% že není.