Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je GTX 1060 dostačující grafika?

Je GTX 1060 6GB stále dostačující grafika na dnešní dobu a například 2 roky do budoucna? V plánu mám hraní náročných a nejnovějších her, ultra detaily nevyžadují.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Jestli máš i vhodné CPU, tak na FHD 1080p (do 60FPS) + střední / výší detaily ještě stačí a stačit bude.
Jinou volbu nemáš? Snad nejde alespoň o 3Gb verzi. Za pribliznou cenu mas o něco vykonejsi GTX 1660 nebo levnější 8Gb RX 5500XT.

Tak já nehraju jenom AAA tituly (Když už, tak The Witcher 3, Ghost Recon Wildlands + pár CPU her), ale na FHD to zatim stačí (high + ultra). Mám k tomu i7-6700 a 16GB ram. GPU jede na 1700 (1916) / 9200 s propustností 221 GB (teoreticky). Omezení mám na 60FPS. Záleží ale na ceně, přecijen ta 1660 je asi lepší. A jestli vydrží ještě 2 roky? Možná jo, možná ne...to se nedá předpovědět.