Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodloužení M.2 slotu pro komunikační modul

Zdravím,

řeším jeden problém a chci se tu zeptat, jestli by neuměl někdo poradit...
Na desce je M.2 slot - M.2 (B-key, type:3042/2242)
Potřebuji použít modul, rozšiřující desku o další 2 LAN - https://www.innodisk.com/en/products/embedded-peripheral/communication/EGPL-G202
Napřímo to bez problému funguje, nicméně je problém s místem a potřeboval bych to dát mimo desku
Zkoušel jsem již tento kabel - http://www.compuny.cz/ngff.html - Kat.č.: 10 01 17, nicméně s ním to poté nefunguje, protože je tam pravděpodobně prodlouženo málo pinů
Mohlo by fungovat toto? http://www.chinaexpress.cz/cs/item/M-2-NVMe-SSD-Solid-State-Drive-Extension-Cable-Riser-card-support-M2-M-key-PCI/32980122136.html
Nicméně tam je poznámka Only supports one gap M-key NVMe SSD, Don't support two gaps BM-key SATA SSD . Tak mě to trochu mate, protože tento rozšiřující modul je M.2 2242-B-M - PCI Express 2.1 x 1

Uměl by někdo poradit? Případně klidně něco jiného jak to vyřešit.

Díky
-

když jsem se na to teď ještě jednou díval, tak to opravdu nepůjde. Ani zapojit, jelikož ta "prodlužka" má jen M-key a deska jen B-Key takže by to tam nešlo vložit, překážel by výřez na Bkey na portu na desce.
problém je, že ta extension karta na lanky je moc "vysoká" už bez připojených kablíků - jen s těmi konektory co jsou na desce
ale čím dál víc mi to přijde jako věc, kterou nevyřeším ničím aktuálně dostupným a budu to muset vymyslet uplně jinak