Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 - nouzový režim nepříjímá heslo

Zdravím,
potřebuju se dostat do nouzového režimu, ale nejde to.Mám jeden účet ve winech.Primárně mám nastavený PIN.Nikdy jsem s tím neměl problém, až do teď.
Pokud najedu na nouzový režim, píše mi to, že heslo není správné.Vykašlal jsem se teda asi po 6 pokusech na pin a šel resetovat druhé, klasické heslo přes Microsoft.Nepomáhá ani toto.
Nějaké tipy?
Díky

Pin není heslo.
K tomu, abys mohl zadat pin, potřebuješ mít před tím zadané heslo.
Zkus nouzový režim s prací v síti a pak se zkus přihlásit přes jméno a heslo.
Další možnost - založ si nový lokální účet (ne Microsoft účet), přidej jej do skupiny administrators a v nouzovém režimu se přihlas tímto účtem - jako alternativu můžeš povolit účet administrator, který je defaultně zakázaný a nastav mu nějaké heslo.

Zkoušel jsi se v nouzovém režimu přihlásit prázdným heslem? Hlásíš se ke správnému účtu?