Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava pro úpravu fotek a hraní her do 20K

Zdravím, skládám PC pro kamaráda co rád fotí a následně upravuje fotky na pc, což je hlavní účel této sestavy. Jinak si občas rád i něco zahraje, žádné náročné požadavky na full detaily. Sestava by měla být do 20k a tak se chci zeptat zda to bude vše ok, případné vylepšení sestavy je vítáno :-).

Sestava: https://www.czc.cz/8o7p1ml3lmhng8pvu27kr7ui2e/seznam

Díky moc

To jsi ovsem malinko nezvladl, o monitoru jsi se mel zminit na zacatku.

Co mam informace, tak 24" fullHD displeje se jiz vyrabi pouze kancelarske a herni. Mozna jeste nekdo najde nejaky graficky monitor, urcite nebude v pozadovane cene, ale mne se to nepovedlo, hledal jsem na CZC.

Tudiz nam pripada v uvahu napriklad:

https://www.czc.cz/benq-gw2765ht-led-monitor-27/157995/produkt

ktery take rozhodne neni v pozadovane cene a navic uz je s rozlisenim QuadHD a zvolena grafika uz s tim muze mit trochu problemy, ja bych pod RTX2060 na QuadHD nesel a to by znamenalo opet citelne navyseni rozpoctu.

Takze neporadim. Co ti mohu naznacit, ze na displeji s 6bitovyma barvama (6bit+ FRC) ti zadny profik nebo i pokrocily amater nebude upravovat fotky, protoze barvy na monitoru rozhodne neodpovidaji predloze, fyzicky to nelze, je tam malo barev.