Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LocalBridge.exe-Chybná bitová kopie

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,počítač po mně vyžadoval aktualizaci,která proběhla během 2 hod...po ní se objevila tabulka,která nejde smazat!..je na ní tento text:

C:/Users/Burianovi/AppData/Roaming/Seznam.cz/bin¨/32362lib foxloader-x64.dll není navržena na spuštění v systému Windows nebo obsahuje chybu.Pokuste se program nainstalovat znovu pomocí původního instalačního média nebo se obraťte na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc.Stav chyby:0x000012f ..co s tím?...děkuji za odpověď.

Řešení:

Nejlepší a nejrychlejší je odinstalovat všechno svinstvo od Seznamu.
Tady a další a další…

Vždyť je to tam popsané taky:

1.Řešení:
Stáhněte si tento soubor: SeznamSoftware_Odinstalator.exe a uložte jej.
Otevřete tento stažený soubor.
Upozorní-li vás antivirový program na to, že spouštíte neznámý soubor, zvolte možnost soubor přesto spustit.
Otevře se okno Instalátor software Seznam.cz, kde z nabídnutých možností vyberte tu poslední – Odinstalovat.

2.Nefunguje Vám Seznam Software Odinstalátor? Zkuste to jinak.
Stáhněte si tento soubor: Seznam.cz.zip a uložte jej.
Otevřete složku, kam se soubor stáhl. Je možné, že v jeho názvu neuvidíte příponu .zip. Řiďte se tedy názvem souboru a ikonou (vypadá jako běžná složka s vyobrazením zipu).
Na soubor Seznam.cz.zip klikněte nejprve levým tlačítkem myši, aby se modře označil. Poté na něj znovu klikněte pravým tlačítkem a zvolte z nabídky Extrahovat vše.
V dialogovém okně klikněte na tlačítko Extrahovat pro potvrzení, že chcete ZIP rozbalit.
Po dokončení extrakce se otevře nové okno s obsahem rozbaleného ZIPu. Vstupte do složky Seznam.cz.
Poklikejte v této složce na soubor szninstall.exe (příponu .exe možná neuvidíte, řiďte se tedy opět jeho názvem).
Otevře se okno Instalátor software Seznam.cz, kde z nabídnutých možností vyberte tu poslední – Odinstalovat.
Zeptá-li se vás systém Windows, zda chcete povolit szninstall.exe provádět změny na zařízení, zvolte Ano.

Šmarja... kliknout na vlajku vlevo dole na liště (tlačítko Start), kliknout na ozubené kolo, vybrat položku u které je napsáno (mimo jiné) Aplikace, v seznamu najít Seznam Software (nebo Seznam Lištička, prostě tam co je napsáno Seznam), kliknout na to, zvolit Odinstalovat a v tom okně co vyskočí, zatrhnout Odebrat veškerý software Seznam... Dyť to zvládne i cvičená kočka...

No,možná jsem kočka,ale špatně cvičená!..:D ...všechno jsem provedla aspoň 20krát....v aplikaci a funkci-mám Seznam Software a ještě prohlížeč seznam,jinak nic....když najedu na Seznam software a dám odinstalovat,tak vyskočí tabulka,..že systém nemůže nalézt položku sznistall.exe...atd..takže já se dál stejně nedostanu...ale děkuji Vám za snahu pomoci,ale tady bude asi nějaký jiný zádrhel.