Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No input signal

Dob­rý den,

Po­tře­bu­ju po­ra­dit. Je­den den nám chví­li ne­šel proud kvů­li po­ča­sí. Od té do­by, když za­pnu po­čí­tač, tak na mo­ni­to­ru se ob­je­ví ta­bul­ka, kde se pí­še No in­put sig­nál.
Po chví­li ji­ná ta­bul­ka , kde se pí­še, mo­ni­tor go­ing to sle­ep.

Dá se s tím ně­co udě­lat? Ne­ro­zu­mím po­čí­ta­čům. Za pří­pad­nou po­moc všem dě­ku­ji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Grafika.

Resetni Bios (Pecka vedľa CMOS, skrat kontaktov pod peckou alebo Jumper). Odpoj najprv napájanie PC.

Ak nabehne Bios na monitore sprav kontrolu sektorov: chkdsk /x /f /r /v /b

Stiahni si na inej mašine nejaký SW s ISO bútovačkou (Ubuntu Live CD/USB, Eset SysRescue, apod.) vyrob na fleške médium a nabútuj z USB mašinu do RAM.