Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk z archivu Českého rozhlasu

Chtěl jsem si z archivu Č.rozhlasu - Radiožurnál přehrát pro svojí vnučku krátkou reportáž o energetických přípravcích ze dne 6.2. asi v 07,20.Nešel tady zvuk a na jiném programu jsem to nedohledal.Zaslal jsem tedy Radiožurnálu dotaz.Z odpovědí jsem odkaz vyzkoušel a nešlo to.Tak jsem si nepomohl.Na Radiožurnálu to paní funguje a mně ne.Aktualizace nepomohla.Neporadíte co s tím.
děkujeme za Vaši přízeň a také za zaslaný dotaz.
Záznam si můžete přehrát zde, jak píšete od 07:20:
https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiozurnal/17/2020-02-06

S pozdravem a přáním hezkého dne

Alena Julie Novotná
specialista komunikace Díky Jirka

Změna předmětu, původně: Nejde zvuk (host)

Konkrétne v browser, Firefox od Mozilla hrá aj na Sľovensku, jak divé. Práve som sa poučil. Osobne radšej konzumujem Tribulus terestris (kotvičník plazivý) v optimálnej dávke 1500mg denne, nech stíham obhospodáriť rolu nielen doma, ale aj v robote účtovníčku a sekretárku v podobe záhumienku.

Pre prechlastaných gerontov s cystami, zápalmi jater so zahustnutou, cholesterovou žlčou usadenou v pečeni žlčovodov, nemáš nejaký odkaz na konzumáciu, celodenné chrúmanie medzi zubami v množstve na metráky drveného silbium marianum spolu s mletými ľanovými semenami určené na premazanie hutnej stolice v hrubom čreve? Zľatí komunisti, tí nepoznali tieto problémy s americkými, kapitaľistickými energeťákmi a spol. dekadencie, a, boľo skomunizovaným vypatlancom ľepšie.