Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém zo zvukom na Socialnych sietiach

Včera prebehla aktualizácia systému win10 a priniesla problémy. V slúchadkách počuť "pukanie" ale len pri počúvaní hudby na sociálnych sietiach. Všeky skladby na pc idú čisto, no či si pustím hudobný klip na Youtube, Dailymotion alebo Guba, počuť pukanie. Ak však videoklip stiahnem na pc, funguje bez pukania a ešte včera dopoludnia, aj na sociálnych sietiach. Skúšal som vziať rezervné slúchadka aj tie od susedného pc, nič sa nezmenilo. Zapojil som sluchadka do zadného vstupu na pc, ale to samé. Skladby priamo v pc, hrajú ale čisto bez pukanie. V sluchádkach to nebude, viete mi poradiť?

Takže podarilo sa mi vypnúť aktualizácie systému

Tento PC/Spravovať/Sluzby a Aplikacie/Services/Windows Updare - Disabled

Následne som preinštaloval chipse, audio a lan driver. Posledné drivery na stránke mojej dosky Z87-K sú z roku 2015 ale ms, vždy nainštaluje nejaké modernejšie. Staré fungujú ako majú, problém zo šumom vyriešený. Ďakujem, všetkým poradcom za pomoc. Problém vyriešený.

Takže tri dni fungovalo všetko ako má, aktualizácie systému boli vypnuté a aj aktualizácie ovládačov. Lenže dnes sošlo k aktualizácii ovládača aj keď je to zakázané. Ovládače sú vypnuté cez Menu/Systém/Ovladaci pane/Systém a zabezpečenie/Systém/Rozšírené systémové nastavenia/Hardvér/Nastavenie inštalácie zariadenia/Nie
Podľa fóra, toto by malo vypnúť automatické aktualizácie ovládačov. Bohužiaľ asi to nieje pravda. Môžem sa opýtať ako sa vypínajú? Prezerám fóra i internet a nič neviem nájsť.