Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 update

Ahoj potřebuji pomoc.Mam ve svém notebooku w7 professional 32 bit a už mě ten 32 bit štve tak jsem se rozhodl že udělam upgrade na 64 přes usb. Normalně bez problém jsem udělal bootvaci usb ale když dám instalovat přes usb 2 tak mi to napíše že mi chybí ovladače ( zkoušel jsem ovladače i aktualizovat nepomohlo to) a když to dám přes usb 3.0 tak dam zase instalivat pak je tam to načítani pak dam upgrade a dá mi to nějakou zprávu o kompatibilitě

Vyrob si na fleške z ISO inštalačku W10, napríklad Rufus pre MBR. Na GPT pre UEFI sa vybodni. (Stránku MS pre ISO W10 CZ si nájdi).

Desina má ovládače pre USB porty zabudované.

Ale ak budeš dlhšie bádať, na nete nájdeš návody na spojazdnenie USB3 pre W7, mňa tento skapatý OS už dávno prestal zaujímať od čias vydania edície OS W10.

čo znamená vyjadrenie, ten free program od MS, že furt funguje?

Však vyladená W10 x64 1909 ide ako delo, šlape ako hodinky aj na desaťročných dvojjadrách robených pre HW v začiatkoch vychádzajúcej hviezdy OS W7.

Ak nemáš nejakú nutnosť, napríklad v slote ZD zasunutého prastarého HW, ktorý nefachčí pod W10, nevidím potrebu akokoľvek zaoberať sa so spomalenou, naboptnanou, nebezpečnou, nestabilnou zdochlinou v podobe W7 SP1/SP2 s jej nekonečným dozáplatovaním poslednými kumulatívkami.

Prípadne si sprav dualboot, najprv nahoď W10 potom z ISO W7 nainštaluj na nový primárny oddiel W7, oba x64. Oba budú po reštartoch na oddieloch ozn. pod písmenom C:\. Len sprav v prípade x64 W10 primárny a aktívny oddiel so zavádzačom vo veľkosti cca 350MiB na ktorom sa budú nachádzať údaje o Multibootoch, backupperoch od tretích výrobcov apod.