Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je Asus support device

Provedl jsem výměnu hdd za ssd a provedl čistou instalaci Win 10 home. Ale začalo mi vyskakovat oznámení o restartování kvuli aktualizaci Asus support device. Jenže restart nepomáhá. Mám NB Asus X553M. Co s tím. Jirka

Vykřičník mám Intel(R) trusted Execution engine interface

Instaloval jsi i "Intel TXE" ?
Na stahnuti zde : Intel INF Update Driver & ATKACPI driver and hotkey-related utilities
Jestli se nic nezmeni, tak smaž vše co je ve složce :

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

A jen restartuj tvuj notebook.
Jestli nezabere, tak jen spusť "wushowhide.diagcab" a ten " • ASUS - Other Hardware - Asus Support Device " Update označ jako maskovaný, jako maskovanou aktualizaci.

Musíš doinstalovat i MEI ovladač. Ten "čipset" se musí instalovat jako 1. po instalaci Windows, jinak některé ovladače chybí (což se ti stalo).

Zkus povolit či vynutit "Aktualizaci ovladačů", možná se to po doinstalování čipsetu "chytne".