Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj pro PC sestavu

Dobrý den chci se zeptat jaký zdroj ( kolik W ) bude stačit na mojí pc sestavu... chtěl bych nějaký upgrade zdroje ale nevím jaký zdroj koupit a nechci za něho dávat zrovna tisíce

Sestava:
CPU: Intel Core 2 Quad Q8400 2.67Ghz taktovaný na 3.20GhZ budu kupovat lepší chladič asi tento gelid-slim-hero-d510487.htm klidně doporučte lepší ( nesmí přesáhnout výšky 145mm do 1000,-Kč)
RAM: 8GB DDR2-SDRAM 400.0 MHz
GPU: AMD Radeon RX 550 4GB
Motherboard: MSI P35 Platinum(MS-7345)
SSD: KINGSTON SA400S37240G [240 GB]
Zdroj: 350W

Díky za rozumné komentáře :)

S výškou toho chladiče jsi dost omezený ještě by se měl vejít Cooler Master Hyper TX3 a SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 což jsou klasické věže a menší riziko kolizí s ramkami a dalšími prvky na desce oproti tomu cos vybral. Pokud máš ramky s přídavným chladičem tak pochybuji že to namontuješ. Zase pokud se vleze chladí vše pěkně okolo to je fakt.
Ten Cooler Master Hyper TX3 je i na aukru/bazoši tak osobně bych vzal jetý.

Zdroj by to měl bez problémů dát.

edit: tak sem se podíval na tvoji desku
https://cz.msi.com/Motherboard/support/P35_Platinumhttps://cz.msi.com/Motherboard/support/P35_Platinum
[380.png]
+
GELID Solutions Slim Hero
[ImgW.ashx]

Podle mě to nevypadá moc nadějně