Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Môj PC sa sám restartuje

Dobrý deň mám jeden problém mám tento PC už 2 roky a nikdy sa mi s ním toto nestalo no včera večer som zapol PC a pohoda a cca po 2 hodkach hrania sa mi sekol PC tak som ho vipol a dnes ráno som ho zapol a po 10 minútach sa mi prvej odpoja monitory a musím reštartovať PC

Ihraj sa tesne pri otvorenom okienku alebo priamo s PC vonku, i keď je veľmo teplý február. Práve kukám na widget na monitore, práve je 9:00 hod. SEČ, pričom mi ukazuje slušných +1°C v tieni kdesi na roli v metrovej výške nad povrchom. Ja mám na vocásku čidla vyvedený z mojej meteostanice smerom do exteriéru na fasádu r.d. situovaný v tichej, južnej, maľebnej podkarpatskej doline, dokonca teplotu +3°C, čiže ideálne podmienky na chladenie HW na hry.