Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příspěvky FB skupiny vidí i ti, kteří by neměli.

Ahoj,
vyznáte se ve skupinách?

Založil jsem soukromou skupinu, která nejde vyhledat. Když do ní někoho pozvu, jemu se okamžitě objeví příspěvky z té skupiny, aniž by se byl připojil a já ho schválil. Mám nastaveno, že příspěvky vidí pouze "members of group".

Kde by mohl být problém? Nebo znáte jiné řešení? (Důležité je, že do skupiny smí pozvat dalšího člena jen někdo ze skupiny, né aby si ji mohl kdokoli vyhledat ve vyhledávání).

Děkuji

Jestli nemas presne podminky od provozovatele, moc jineho nez hadat asi nezbyva.

Kdyz nekdo chce do uzavrene skupiny, tak ho asi musi spravce nejdriv vpustit, jinak by to tezko slo nazyvat uzavrenou skupinou, s tim se asi tezko neco udela.

Kdyz ale spravce uzavrene skupiny nekoho vyslovne pozve, tak ho v te skupine asi chce mit a tak honem sup tam s nim, co kdyby ho nakonec spravce zapomel schvalit, ze ...

(Nesmis na to koukat z pozice uzivatele, kteremu jde o nejake bezpeci osobnich udaju, ten to neprogramuje a jeho nazory nikoho nezajimaji.

Musis na to koukat z pozice firmy, co chce za kazdou cenu co nejvic co nejosobnejsich udaju co nejvice lidi a co nejvic vedet o vztazich mezi nimi - tedy FB.

Z pozice firmy, ktera takova data prodava bez ohledu na zakony a ktera shromazduje i data o lidech, kteri ji k tomu nikdy nedali souhla, v nadeji, ze jednou se i oni stanou cleny, nebo se je aspon podari dost podrobne identifikovat. A ktera uz kvuli tomu mela se zakonem opakovane opletacky.

Pak ti to zacne davat smysl. )