Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV, satelitní přijímač, router, PC

Dobrý den. Mám TV Orava, satelitní přijímač, router a PC. TV běží přes satelit, satelitní přijímač má zásuvku na internet, možno spojit kabelem s routrem. PC připojeno kablem na router. Lze tímto způsobem propojit PC s TV, abych mohl sledovat filmy na TV, které mám v PC a při tom normálně používat PC? Vím, trošku zmateně napsané, ale snad to pochopíte. Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Bys asi měl prostudovat manuál toho tajného receiveru, na co mu slouží rj45. Nicméně si nemyslím, že by mělo mít vliv a hlavně důvod propojení pc s receiverem. To spíše pc a TV napřímo. Jen to bude fungovat tak, že v pc dáš příkaz, aby ti film hrál v TV, nikoliv, že nějakým způsobem dáš příkaz receiveru, nebo TV, aby ti z HDD pc nabídla uložené filmy. Podotýkám, že varianta, kdy pc propojíš s TV napřímo funguje i tak, že v TV běží tebou vybraný film z HDD a ty na pc souběžně děláš jiné věci. Ale to se dělá v nastavení grafické karty. 8-)