Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amazon.com - vaše zkušenosti s nákupem?

Zdravím, kupoval jste někdy někdo nějaké komponenty z amazonu ? Ceny tam jsou totiž u některých komponentů o něco nižší, než u nás, tak mě zajímá, jestli jste odtamtud zkusili někdy něco koupit.

Změna předmětu, původně: Amazon.com (host)

Ano, přes Amazon (www.amazon.de/) kupuji poměrně často jen bych ti doporučil nahlédnout kdo ten komponent prodává a ze které země je expedice (Amazon je jen takový prostředník), zda-li se na produkt stahuje 14 dení nebo jina lhůta (až mesicni) možnosti návratu.

Ceny tam jsou totiž u některých komponentů o něco nižší

I s poštovným a možnou aplikaci celného ? Nemáš přímo nějaký odkaz na určitý produkt ?

600eur není 6k, to máš divný kurz. nebo se dívej, co si vlastně naklikáváš, ale na co jiného posíláš odkazy - aby ses nedivil při placení.

ten první odkaz odkaz použité gtx1080:

Položky: EUR 763,00
Poštovné a balné: EUR 0,00
Celková platba: CZK 19.468 (kurz amazon)

za jetou kartu, kde nemáš jistotu že na tom krámu nezkoušel nikdo těžit nebo to taktovat, mi to fak nepřipadá málo