Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router - vyber v podobnej cene 1000-1300 Sk s DPH

Zdravim,

provider kamosovi ponuka nasl WiFi router: (nevidel som tam WPA2)

D-Link DI-524 Wireless 802.11b/g:

http://www.alza.sk/bezdratovy-wifi-router-d-link-di -524-d71983.htm

ale niekde tu na poradni radili niekomu nasl. BlackBox

BlackBox:

www.euronakup.sk

v podobnej cenovej relacii mohli by ste pomoct, ktory je vhodny
(okolo 1000-1300 SK s DPH)

---

t.j. v danej cene, co najlepsiu priepustnost LAN, WLAN, WAN
(t.j. dobre CPU apod.)

kvalitny firmware (s nezaspatou aktualizaciou Firmware)

dobre variability moznosti FORWARDingu (moznost in port iny ako out port apod.)

t.j. co najlepsie kombinacie v danej cene

aby som skratka nedoporucil horsi, ako ten provider
(bude to v dosahu - byt)

----

robil som s MSI RG60SE, ale nespolahlivo tam funguje DHCP server

(niektorym PC je ochotny pridelit IPs v LAN, niektore ignoruje - nechapem) (filteringom MAC/IP to nie je)

----

vopred vdaka,
radsej sa tu spytam, aby som mu nedal zly tip

dikes,

uz som medzitym nasiel tie linky - sorry, ze som to sem neuviedol, bude to asi postacujuce v nastaveniach, len tie manualy maju dost neostry obraz na tie web nastavenia, takze snad to bude fajn

doporucim urcite,

pozn, nema to nahodou aj menit urovne wifi signalu? to len ak mate s tzm skusenosti, hladat nemusite. dik.

mám to doma chvilku, nezabýval jsem se tím, stačí mi vlastně jen pokrytí pokoje.
ale v nastavení vidím položku Radio Power, to by mohlo být ono.

pro info, menu má tyto možnosti:
Home
Quick Setup
Wireless
- Interface
- Bridge
- Access Control
- RADIUS Setting
- Advanced
IP Config
- WAN & LAN
- DHCP Server
- Route
- Miscellaneous
NAT Setting
- Port Trigger
- Virtual Server
- Virtual DMZ
Internet Firewall
- Basic Config
- WAN & LAN Filter
- URL Filter
- MAC Filter
System Setup
- Change Password
- Firmware Upgrade
- Setting Management
- Factory Default
Status & Log
- Status
- Wireless
- DHCP Leases
- Port Forwarding
- Routing Table
- System Log
Logout