Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Itunes nevidí připojený mobil k PC

Dobrý den, potřebuji si z PC přetáhnout hudbu do iphonu, stáhl sem si aplikaci Itunes na notebooku přihlásil se, připojil usb kabelem iphone SE k ntb, ale itunes stále nevidí připojený iphone.. na mobilu mi jen stále vyskakuje ,,Chcete důvěřovat tomuto zařízení,, vždy to potvrdím a nic se nestane..
Win 10 pro 64 bit
Lenovo thinkpad T430
Iphone SE iOS v.13
PS: zkoušel sem jiný usb port, jiný kabel, restart pc a mobilu a nic nepomohlo
Nějaké rady?

No nejde mi ted' nainstalovat poslední aktualizace
2020-02 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 1909 pro systémy typu x64 (KB4532693)
vždy to napíše že došlo k potížím.. zkoušel sem stáhnout i přímo tu aktualizaci od microsoftu a taky to nejde.. jinak itunes stále nevidí ten iphone

Aby jsi napsal ktery problém se ti zobrazuje," nejede mi, nefunguje je mim nepomohlo to", moc o nicem nevypovida, nepomohlo co presne, buď jen trochu přesnější.

Zkus ten iTunes alespoň přeinstalovat (nevim jaký UP jsi instaloval a který nejde, ale nová instalace by mohla opravit případné poškozené knihovny, soubory) , zařízení musí být povoleno označeno jako důvěrné .
PS . Jestli máš na PC i jiny místní účet, tak to zkus přes něho.