Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sdílené připojení k internetu

Potřebuju poradit s připojením k internetu. Je první počítač, který má připojení k internetu a je v síti s dalšimi počítači i v síti s tiskárnou. co mám udělat, abych se mohl k internetu připojit z jiného počítače k tomuto hlavnímu, který má internetové připojení. Musím někde zaškrtnout nějakou volbu o sdílení nebo poraďte, já do toho nevidím. díky moc.

Půjdeš do seznamu připojení
Na připojení, které je připojeno k internetu pravou myš / Sdílet připojení.
Objeví se průvodce, který jednak nastaví připojení pro sdílení a druhak ti řekne, jak nastavit ostatní počítače.
Obecně - na ostatních počítačích nastavit automatické přidělování IP adres a v prohlížeči zaškrtnout automatickou detekci nastavení