Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s aktualizaci Windows 10 (1803) na novejsi verzi

Zdravim, mam problem s aktualizaci win10, mam verzi 1803, ale jak dam akutalizovat tak vse vypada bez problem az do doby kdy se aktualizace nainstaluje tak se restartuje pc a vyskoci text: Rusi se zmeny provedene v tomto pc. Nevim nekdo co s tim? Predem diky za odpovedi.

Změna předmětu, původně: Problem s aktualizaci na novejsi verzi (host)

Tak je ještě 1809.
Nějaká upřesňující hláška by nebyla?
V nejhorším zálohovat dokumenty a vymazat a instalovat z čisté vody...
Je to desktop, nebo notebook, jaký?
Jak se tam ty desítky ocitly? Jako upgrade nebo čistá instalace?
Jsou aktivované?