Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazení www stránky

Dobrý den, delší dobu hledám odpověď na následující problém. zatím mi nikdo nedovedl poradit, kde je chyba.
Mám adresu (odkaz http://www.haldorado-shop.cz/haldorado-novinky-2020-cz ) na stránky a na jednom PC se zobrazí bez problému a na druhém PC a mobilu se nezobrazí a vyhodí to tuhle hlášku:
,,Forbidden
You don't have permission to access /haldorado-novinky-2020-cz on this server."
U obou PC je operační systém Window 10 a prohlížeč je Google Chrome. Prohlížeče přeinstalovaný, cache vymazaná, PC pročištěné Ccleanerem. Už nevím co bych ještě zkusil. Na jiném PC to funguje, jen u mě doma ne. Musí být někde chyba, ale nevím kde. Ví někdo poradit v čem je problém?
Děkuji za odpovědi

Prohlížeče přeinstalovaný, ...

Prohlížeče mají už řadu let hlavní data v uživatelských profilech, ta zůstanou přeinstalací prohlížeče beze změny. Můžeš zkusit:
- spustit prohlížeč v nouzovém režimu bez doplňků (návod na webu příslušného prohlížeče)
- vytvořit nový profil v prohlížeči (návod viz výše)
- jiný prohlížeč
Mimochodem - antivir je na všech strojích také stejný? Jaký? Není to něco typu Internet Security?

PC pročištěné Ccleanerem ...

Čili rozdrbaný systém. Nainstaluj Windows znovu a zapomeň, že něco takovýho exituje.

Děkuji všem za odpovědi. Vyzkoušel jsem vše, ale nic nefunguje. Zajímavé je, že je to jen u této konkrétní stránky u mě doma na PC a mobilu.
Jinak ještě doplňující info. Poskytovatel internetu není stejný, antivir je Eset u obou PC. Zkusil jsem i jiné prohlížeče, vypnul antivir, zkontroloval hosts a je to pořád stejné.

Resetni spinkou modem do výrobného nastavenia pod jeho napájaním zo siete, nastav znovu login a heslo dodaný na r.č. a nacionálie od tvojho providera.

Vymaž, vyčisti komplet Firewall W10 a nastavenia brány Eset, lebo jedine Firewall spôsobuje blokáciu.

Zbav sa Eset. Výhradne ich origoš uninstaller.exe stiahnutý zo stránky Eset, aby sa vyčistili smeti a Registre Windows od tohoto šmejdu. Defender je kvalitnejší než špicľujúca brzda zn.: Eset.

Mne Firefox od Mozilla s dvoma doplnkami uBlock a Badger ide na tejto stránke normálne spustiť. Ako raketa, ako delo. Lebo nepoužívam šmejdy brzdy, dokonca mám W10 zbavený aj od špicľa Defenderu (ntLite, úpravou ISO inštalačky desiny)

antivir je Eset u obou PC. Zkusil jsem i jiné prohlížeče, vypnul antivir

nevíš ani jakou máš verzi od esetu. ale že je to poměrně častý zdroj problémů tu na poradně, je pravda.
a nedělej si iluze, že se ti nějak snadno podaří vypnout všechny skenery a filtry od antiviru, ani náhodou.
teoreticky v nouzovém režimu zakázat všechny služby. prakticky - kdybys to věděl - bys nepotřeboval tvůj neznámý eset instalovat, to je berla jen pro bfu.

jak píše předkolega - odinstalovat.