Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém nenašel GK

Zdravím, po reinstalu windows 10, mi systém nenašel GK. (gtx 650 ti), ve správci zařízení není. Před reinstalem normálně fungovala. Je do ní zapojen monitor, systém normálně naskočí... Něco v biosu, nebo tak ?

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4028443/windows-10-update-drivers

Do vyhledávacího pole na hlavním panelu zadejte „správce zařízení” a pak vyberte Správce zařízení.
Vyberte příslušnou kategorii, aby se zobrazily názvy zařízení, a pak klikněte pravým tlačítkem na název zařízení (nebo ho stiskněte a podržte), které chcete aktualizovat.
Vyberte Vyhledat automaticky aktualizovaný software ovladače.
Vyberte Aktualizovat ovladač.
Pokud systém Windows nenajde nový ovladač, zkuste ho vyhledat na webu výrobce zařízení a postupujte podle pokynů výrobce.