Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping při večerních hodinách

zdravím, pořídil jsem si nový internet, abych měl lepší odezvu při hraní her. Ping je teď skvělý, ale všiml jsem si, že když hraju při večerních hodinách (18-20:00 cca.), tak ping najednou jde až na trojnásobek z původního. Jak je to možné? Co s tím dělat? Děje se to tak skoro každý večer, jinak normálně ráno a odpoledne, ping je v pořádku.

Je to normálne, lebo všetci ostatní, tiež tí sľušní, pracovití, vzdeľaní, inteľigentní občania prahnú v inkriminovanom čase vyhladnutí po nete, ako psi po údenom.

Reklamuj túto neblahú skúsenosť u svojho providera alebo si zmeň v protokole IPv4 DNS, primár: 1.1.1.1 sekundár 8.8.8.8

Zľatí komunisti.