Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 30 tisíc

Dobrý den,
V nejbližší době se budu po 2 letech cestování vracet domů s nespočtem videí a fotografií k zpracování.
Hledám proto adekvátní pc sestavu s tímto cenovým rozpočtem.
Pracuji především s Adobe programy (premiere pro, ps, ai, lr).
Sem tam bych si však rád zahrál i hry pro odreagování.
Děkuji za případnou pomoc v sestavování

To už je ale malinko přes limit. Záleží na tazateli, jestli si něco připlatí a vybere.
Adata do PC nedávám ze špatných zkušeností, ale to je jen má averze vůči této značce.
Třeba už jsou ve spolehlivosti lepší, v což pevně doufám, ale stejně tam nesmí, stejně jako disky Seagate.:-)