Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova WIN10 v nudzovom rezime

Po vcerajsom vycisteni ntb mi dnes nenaskocil WIN10, iba stale nacitava. V nudzovom rezime som dal ho obnovit cez bod obnovy, no po restarte znova len nacitava a neotvara sa VIN10. Starsi bod obnovy ako vcerajsi mi neponuka. Ako ho vyvolam? Prepacte, pisem z tabletu.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Použij v nouzovém režimu Refreš bez ztráty nastavení, v krajním případě Reset do továrního výchozího stavu se ztrátou všeho, ale asi to nepomůže. Závada je zřejmě v tom "vyčištění". Jak a co jsi čistil?

Stiahni si ISO W10, vyrob na fleške Rufusom bútovačku. Desinu normálne "prešrotuj" so zachovaním SW a osobných nastavení. Po troch automatických reštartoch bude opravený systém, Registre, knihovne, apod., ale osobné dáta, SW, ikonky, všetko zostane zachované.

Len ten nekonečný bordel v roote primárneho oddielu C: \ budeš musieť prácne vyčistiť (Dism++ a ešte na záver, ako bonus, dožehliť nadstavbou Cleanmgr+).

Boot menu

Většina počítačů nabízí volbu pro bootování přímo při startu. Nemusíme tedy vůbec vstupovat do BIOSu/UEFI a provádět přenastavení. Stačí jen několik vteřin po zapnutí zmačknout patřičnou klávesu. Přesně kterou klávesu mačkat, naleznete v manuálu ke svému zařízení: Jak vyhledat a stáhnout manuál. Obvykle jsou to ale tyto klávesy:
Značka Boot klávesa
Asus F8
Gigabyte F12
MSI F11

http://www.servispckupka.cz/jak_zavest_nabootovat_systemu_z_flash_disku.php

Kdyz mas funcni cd s ISO WIN10, nainstaluj Win z tohoto CD. Flashku v tom pripade nepotrebujes.
Pokud ti nefunguje tvoje flashka, mas chybu v tvem iso, nebo v prevodu isa na flashku nebo v nastaveni biosu.
Napr. Win 10 bootovaci flashka vytvorena jako uefi bude fungovat se zapnutou volnou secure boot ON.

bootovaci usb aj dvd s ISO VIN10 a ntb ich chvilu nacitava, ale uplne VIN10 nenacita.

pokud je to pravda (predpokladam, ze jsi zkousel jak usb tak i dvd)
a pokud je alespon jedno vytvoreno spravnym zpusobem,
pak to vypada na zavadu hardwaru (hdd ? zakladni deska ? ram?).
Ostatne existoval nam neznamy duvod proc jsi provedl cisteni notebooku.
Odhaduju, ze jim mohl byt fakt, ze je notebook pomaly.