Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc na csgo

Ahoj,
Mám tuto sestavu, vím že je to nic moc ale bohužel
A chtěl bych se zeptat zda musím koupit novou desku a zvýšit i ramky nebo stačí hodit core2 duo e 8400 a pojede to líp? Děkuji za pomoc
No halvni důvod je že mi csko jede na 5-10fps a podle metu by to mělo jet lip
Cpu Pentium e5200
MB msi n1996
3gb ddr2 ram
Ssd a hdd
Gpu gt 9600 512mb

většina her se odehrává v grafice, cpu je jen podpůrný krám.
ty nemáš grafiku, pro lepší grafiku nemáš procesor, aby fungoval potřebuješ normální ramku a ne to zastaralé nic.

ssd použij do externího usb disku, předpokládám vzhledem k vypsanému hw, že jde taky o shit.
zbytek můžeš rovnou zapálit, pro "pařana" nic lepšího co s tím mě nenapadá.

Podle procesoru máš asi socket 775. (tu desku jsem nějak najít nemohl) Teoreticky by se dal koupit např. Intel Core 2 Quad 9500 za cca 450,-. Pár GB Ramek navíc taktéž za pár stovek. A k tomu taková GTX 750ti za 1000,-.
Ovšem je potřeba zjistit jestli by stačil zdroj a kolik slotů na desce je volných - podle toho nakoupit ram. (Počítám s cenami na bazoši) Takže za cca 2000,- by sis to csko mohl zahrát v klidu.

MSI N1996-něco česky:

Co znamená N1996?
Označení N1996 se často mylně považuje za číslo modelu základní desky, grafické karty nebo ODD, ale je to pouze kód dodavatele MSI pro ACA, což znamená, že produkt může být v Austrálii legálně prodáván.

Jaké je číslo modelu nebo název mé základní desky, grafické karty nebo ODD?
Chcete-li zjistit skutečné číslo modelu své základní desky, grafické karty nebo ODD, podívejte se na to. Někde by měl být tisk MS-ABCD VER: XY - pro základní desky by měl být mezi rozšiřujícími sloty nebo poblíž slotů RAM. Velká písmena A, B, C, D, X a Y znamenají specifické číslice (např. MS-7336 VER: 1,0 ). Základní desky OEM vyráběné MSI pro FSC (Fujitsu-Siemens Computers), HP (Hewlett-Packard), MEDION a další mají pouze tato čísla MS.

Ve většině případů mají maloobchodní desky a maloobchodní grafické karty od MSI (a v některých případech desky OEM) navíc název základní desky (např. K9MM-V ), který lze také nalézt mezi sloty nebo v jejich blízkosti.