Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor s koncovkou .db

Zdravím,
mám soubor s koncovkou .db, kde by měly být nějaké materiály z přednášek přímo od učitele, jeho webových stránek přes školu. Pravděpodobně prezentace, možná nějaké studijní materiály. Za boha to nemohu v ničem otevřít. Dá se to otevřít v nepoužitelné formě v textovém dokumentu, kde jsou jen nesmyslné znaky. Zkoušel jsem hledat na internetu, našel jsem jen programy na otevírání databází. V žádném to nejde. Je nějaký program, který by vedl k odemčení této "truhly s pokladem" a měl bych ho vyzkoušet? Případně nějaká jiná ráda jak se přes to překousat?
Díky za odpověď

Ještě doplním, našel jsem nějaký online opener databází. Konvertovalo to na .csv což se dalo otevřít v excelu a bylo tam pouze napsáno CPU v jedné buňce. Je možné, že tam ty materiály ještě třeba nenahrál a bude je tam profesor dávat postupně?