Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor

Dobrý den.
Chci si pořídit lcd monitor, nejlépe 19ku do 3500 kč. Je dobrá volba tento Acer?

product.jsp

Ještě pár dotazů: jak je to s vadnými pixely? vyskytují se často nebo je to spíše vyjímka a jak je to s reklamací? Monitor má VGA vstup. Nebude obraz trochu rozostřený a s artefakty? (protože na mém stávajícím CRTéčku se to občas objeví, ale stačí pohýbat kabelem a zmizí to...). 5ms odezva - stačí na filmy a internet (občas hry)? rozlišení 1400 x 900 - bude stíhat grafika HD 3870?

Díky za odpovědi a případně doporučte jiný ale ne za více než 3,5k.

Za tak málo peněz to bude podprůměrný monitor. Kdejaké CRT by mělo lepší obraz.

Když už LCD, tak by to chtělo s DVI vstupem.
A jestli koupíš technologii TN, připrav se na malé pozorovací úhly a zkreslené barvy.