Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Spin SP111-31 touchpad driver Win 8.1

Ahoj, kamarád mě požádal, abych mu přeinstaloval původní Win 10, které se nevešli na disk (má 30 GB disk) a hodil mu tam Windows 8.
Po instalaci jsem zjistil, že nefunguje touchpad a nedaří se mi najít ovladače pro Windows 8, pouze pro 10.

Má to nějaké řešení, kromě používání USB myši ?

Díky za rady

Acer nemá drivery pro W8, ale stejně by si nepomohl. Velikostí je to tak asi nastejno.
Jak to, že se W10 nevešly, vždyť to s nimi musel koupit. 32GB je ale skutečně málo, ať si koupí větší SSD.
Levné věci jsou nakonec drahé.

Tolik podrobností o tom nemám, tvrdil mi, že to neustále hlásilo plnou paměť, ačkoliv měl všechna nesystémová data na FLASH discích. Já měl stejnou zkušenost s mini NTB Asus, kde byly Win 10 od výrobce a po první aktualizaci se tam taky nevešli a musel jsem tam dát nějakej Linux pro rozvojový země. Upozorňuji, že taky bez uživatelských dat!

Ty 8.1 zabírají asi polovinu disku. Disk jsem mu samozřejmě radil, ale teď na to nemá a potřebuje dělat věci do školy.

Čili žádná naděje ?