Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čínské znaky v chrome

Zdravím chci se zeptat jestli nevíte někdo kde může být problém. V chrome jsem navštívil nějaké stránky a text byl v čínských znacích stejně tak i v chrome na. Mobilu. Na brave taky. Ale jinde už ne nevíte co se to děje díky.

Na brave taky. Ale jinde už ne

škoda že tuto myšlenku tazatel víc nerozvinul.
potkal jsem i zaadwarované mobily. s nimi na rozdíl od pc nejde mnoho dělat. když teda vynechám tovární reset, u čínských krámů asi málo účinný, "mají to v genech".

za mimořádnou vstřícnost vůči spyware by se měl google jako tvůrce chrome i androidu 20 let stydět v koutě.

To je takový problém protáhnout počítač AdwCleanerem a vyresetovat Chromáka a Brave do základního nastavení? Na nic nereaguješ. Ty tady odpovídáš na něco, na co se nikdo neptal.

Předpokládám, že základní tahy, jako je promazání cache prohlížečů a DNS záznamů v PC jsi už udělal.
Všechny tyhle prohlížeče jsou za jedním routerem, anebo jak se dostávají na internet?