Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Bude toto kompatibilný monitor?

Potrebujem serioznu pomoc. Prosím nezatvarajte tento príspevok. Budem si onedlho kupovať nový zostavený počítač z týchto komponentov :
(https://www.czc.cz/233925,213832,269064,105970,180052,200384,268196/kody)
Mám doma dosť starý monitor a neviem či ho bude môcť k nemu použiť. Dokonca ani neviem čo to je za značku monitora. Ale zozadu je na ňom napísané toto:
Neviem či sa s tadiaľ dá vyčítať čo to je za monitor. Potrebujem len zistiť či ho môžem používať k novému počítaču, alebo budem musieť kupovať nový monitor. Ďakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, už sis ji snad vybral. (karel)

Wikan opravdu píše o tom samém tvém monitoru.Číslice 03/2010 vzadu na monitoru,dokonce 2x,vážně znamenají datum výroby.Můžeš tomu věřit,nemusíš se ještě třikrát ujišťovat,jestli to tak je.A jestli tam je HDMI konektor,to se taky můžeš podívat sám,není třeba pátrat na webu.

Sedíš si na kábli?
Aký je rozdiel medzi rýchlikom a expresom? Rýchlik stojí v 10-staniciach, expres stojí v 5-tich staniciach - príde skôr do cieľa.
Aký je rozdiel medzi bežným zostavení a expresným? Bežné ti urobia za 10 dní+4 dni doručenie, expresne ti to urobia za 3 dni+2 dni na doručenie (uvádzam ako príklad).

Jako bys chtěl koupit auto a ptal se, k čemu slouží volant?

Připadají ti tvoje dotazy normální? Mně ne. A myslím že nejsem sám.

Odpovědí jsi dostal dost, a jestli jsou tvoje otázky myšlené vážně, musí ti být jasné, že to sám nezvládneš zprovoznit. Takže si na to někoho pozvi a tím to považuji za vyřešené.