Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jakého providera si vybrat

Tož dobry den. Řešim už několik měsiců jakého poskytovatela si vybrat. Zkusel sem volat na jednotlive operatory a uhrát slevu, ale nic moc. Pak jsem zkoušel srovnavace odstranění reklamy (Kurt) tam jsem nasel nějake vyhodne tarify, ale nejsem si jisty, co myslite? Diky z apomoc

Takže už víme, že dotaz byl jen reklama - zamykám. (Kurt)

Nejlépe toho,který vyhovuje sousedů.Obejdi tedy své sousedy a poptej se,jak jsou spokojeni s rychlostí,kvalitou i cenou a nechtějí třeba přejít k někomu lepšímu.
edit: ale tu rychlost z odkazu bych nechtěl,ostatní provideři nabízí nejméně miliardkrát větší za podobnou cenu.

Rychlost stahování 20 mb/s
Rychlost odesílání 2 mb/s
*Cena 199 Kč měsíčně

no jo, ono je těžký když něco nevím to mrsknout do googlu. znamená to promovat nějakou službu/produkt na fórech/soc. sítítch.

ale kdyby to byl nějaký hezký nástroj zdarma, co by fakt filtroval isp podle zadaných preferencí, mohla by to být fajn věc. ušetřilo by to čas, zvlášť ve velkých městech.

zde je problém, že většinu lidí věci jako agregace, optika/vzduch apod. moc nezajímají a vemou to první, co uvidí za rozumný peníz a nebo to, na co jich isp ukecá. takže rady od podobných lidí nejsou kdovíjak spolehlivé. kdežto my, zapálení jedinci, chceme jen to nejlepší.

Tak udělat web s aktuálními informacemi o dostupném připojení v konkrétní lokalitě není, obávám se, v silách nikoho - představa, že někdo hlídá a agreguje data z webů ISP a mění informace v databázi kdykoli onen ISP udělá změnu na technologii je úplná utopie.

internet pro veřejnost byla taktéž utopie a podívejme, kde jsme teď - ono obecně tvrdit v oblasti technologií, že je něco utopie, může být zítra realita. při správném uchopení nápadu by to mohlo fungovat celkem fajn. nedělám si iluze, že by to bylo snadné, ale kéž by se to někomu podařilo, rád bych něco takového v budoucnu uvítal.