Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenutí vzoru v mobilu

Zdravím vás,

Stala se mi nemilá věc, měl jsem nastavený vzor v mobilu "Xiaomi Redmi Note 4" a nějak jsem ho zapomněl, začátek si vybavím i konec ale prostě to mám špatně a nesedí to. vždy když to neuhodnu tak musím pak čekat 30s naštěstí a nezablokuje se to úplně. mám tam důležité data, tudíž nepřistupuji k řešení resetu, myslíte že je jiná možnost jak obnovit mobil, ještě podotknu že mám založený Xiaomi účet v nastavení snad to nějak pomůže. :/

Předem díky.

Hele sám nevím, dunám na tom furt, a mám to jakože dvoufázové ověření na jedno, tím myslím že stále používám otisk, ale ten vzor to chce vždy potvrdit za 72h samo se to přepne do toho řežimu kde to chce vyplnit a prostě postupem času když o tom nepřemýšlím tak to je horší a hold se tohle stalo, vybavuji si začátek jak mi začínal ale konec prostě v tahu stále zkouším obnovovat.

To jejich opatření, jestli jsi náhodou nezapomněl heslo tím, že zadáš další heslo je absolutní nesmysl.
TWRP se ti tam asi bez odemklého zavaděče nepodaří rozjet, protože ho defaultně zamykaj, dřív tak šla zachránit data celkem snadno.

Asi bych se zkusil podívat, jestli nemůžeš flashovat recovery i bez nutnosti něco aktivovat přímo v konkrétním zařízení, ale to jsou nejspíš vzdušné zámky.

No a pokud by nic nevyšlo, tak jako poslední možnost hold reset a pak doufat, že se ti nepřepsala data nějakým bordelem a půjde je zachránit.

Jestli jsi ten reset moc neuspěchal... By měla být vždy až ta poslední možnost.

Takhle. Když mažeš data na datovém nosiči, tak je obvykle jen systém označí jako smazaná tzn. je možné je v budoucnu přepsat daty novými. Ale původní data tam pořád jsou, jen je souborový systém ignoruje a nabízí ti tento prostor jako volné místo.
Factory reset by měl tuto uživatelskou část kompletně smazat, ale ne tak že je skartuje - např. přepíše nulama. Takže by mělo být do určité míry možné je přes nějakou toolku vydolovat zpět.

Ak máš random kombináciu tak ti nepomôžem. Napríklad niekto si píše kombináciu na papier a iný si pozrú niaku kombináciu na ytb. Napríklad ja mám kombináciou z YouTube videa takže ju nikdy neztratim.

Inak je veľmi dobré keď vieš začiatok tej kombinácie. Radšej by som ešte skúšal a možno sa ti pošťastí.
Ale reset by mala by mala byť až tá posledná možnosť.

Hm, takže když se ti někdo dostane na účet, který máš jistě zabezpečený podobnou metodikou, tak se ti dostane i k founu podle historie sledovaných videí?
Psát si hesla na papír je neskutečná blbost. Buď máš sloní paměť a nebo password manager.