Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna GPU v ntb

Ahoj, dostane se mi od kamaráda do ruky stařičkého Asus F2JE

Parametry :
CPU Intel Duo T5600
RAM 2GB
HDD 120GB
GPU ATI x1450

Otázka je může jelikož ma SATA pripojeni zvětšit (vyměnit) disk? Do kolika GB?
Další je že se mě dotázal zdáli je možnost aby ntb podporoval DX 10 ... odpověděl jsem mu že výměnou za jinou GPU by to šlo ale na internetu jsem nenašel jaký slot GPU v ntb ma jestli se jedna o mxm nebo nějaký jiny?

Válí se mi tu doma ATI HD 2600XT a 8600 nvidia ale.nevim jestli to pujde proto se ptam zde :)

Ntb mu slouží pouze na internet a dx 10 chce pouze a jen na jeho oblibenou hru ktera ma prd naroky ale dx 10 vyzaduje (nejaka online hra nazev si nevzpomenu)

ten notebuk nemá ramku. a ani nikdy mít nebude, vyhoď to:

Main Memory: DDR2 533/667MHz SDRAM, 2x SO-DIMM sockets for expansion up to 2G

nebo tam nech win xp a nechej to někomu na autodiagnostiku a přehrávání mp3 v dílně.
tak nic, com port to taky nemá, novější asijské krabičky se už obejdou bez takového krámu.
jedině smeťák.

proč rozšiřovat disk někde, co je k ničemu? proto mluvím o ram a teddy o naprosté ztrátě času.
když byl požadavek na upgrade grafiky, asi chtěl majitel nějaký výkon. a ten z trusu se 2gb ram nevyrazí nikdy, to stačí jen pro zastaralé xp.

hdd: samozřejmě se dá předpokládat, že nebude problém s biosem až do 2tb.

Jak píšu jde mi pouze i filmy. A ten 100GB s tím moc nenadělá.
Jinak GPU že je pájené mě trošku něco říkalo, nejde mu o výkon ale pouze o dx 10. Což nemá jak udělat.

Takže vyřešeno. GPU smůla, HDD rozšíření není problém.

Díky moc za vyjádření :)