Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Product key pro jinou edici Windows?

Ahoj,
koupil jsem na Aukru licenční kód pro Win 10 Pro.
Na PC jsem nainstaloval Win 10, 64 bit, při instalaci vybral verzi Pro.
Při pokusu o aktivaci to vypíše hlášku, že to nejde, viz obrázek.

Teď otázka - může to být způsobeno tím, že jsem použil několik let starou instalačku, co se mi válela na disku v PC? Není problém stáhnout novou, ale sokolík, kterýmu jsem to instaloval, už má v PC natahaný nějaký data a nerad by to znovu předělával, tak než začnu dělat hokus pokusy, tak se raději zeptám.
Prodejce jsem ještě nekontaktoval, ale nepředpokládám, že by mi prodal verzi Home, protože na přeprodej bývají právě Pro verze.
Mám doma nachystaný ještě druhý PC, kam chci časem taky koupit další klíč, takže bych tam mohl zkušebně fiknout Home verzi, jestli tam bude tento klíč fungovat, ale až se poradím tady, než bych se pouštěl do další zbytečné operace, na to je mi čas vzácný.

Díky za odpovědi

Taky mi to tak laicky přijde. Zkusím tu Home verzi, až si udělám čas. Pak případně kontaktuji prodejce.
Jen se chci ujistit, zda za to nemůže stará instalačka (tedy starý build), netuším, zda W10 mají nějaký service packy, či co, nesledoval jsem to nikdy, protože jsem to nepotřeboval, dodnes jedu na W7 a nevrtám do ničeho, co funguje (tedy neupgraduji na W10, dokud nemusím, ale udělám to asi až si pořídím SSD).

koupil jsem na Aukru

Odpojit od site a aktivovat pres telefonni automat.

V prvnim dotazu zadas, ze se nejedna o novy pocitac a ze delas opakovanou aktivaci, jinak te to hodi na zivyho operatora, kterymu budes koupi na Aukru tezko vysvetlovat nebo ti to rekne, ze s tim nic nejde delat a mas volat v pracovni dobe, myslim 8:00 - 17:00.

Pokud ti i aktivace pres telefonni automat zahlasi, ze to aktivovat nelze, tak potom je to jasny a prodejce musi poslat jiny produkt key, coz vetsinou neni problem. Ale chteji printscreeny z neuspesne aktivace a co ti zahlasil ten telefonni automat.