Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem M.2 sata SSD - nefunguje

Zdravím,

Do dneška jsem měl v PC toto SSD (obrázek v příloze),
Z ničeho nic se mi restartoval PC a objevil se pouze BIOS, ve kterém toto ssd nebylo vidět - tudíž dedukuji, že je po něm.

Zajímá mě tedy, je nějaká možnost jej opravit? (V záruce už není)
Pro jistotu jsem už objednal jiný, ale zajímalo by mě čím to mohlo být způsobeno. Teploty nikdy nepřesáhly 50°C na ssd a byl zde nainstalován pouze Windows a měl jsem zde fotky (zálohu jsem měl naštěstí). Rád bych se vyvaroval toho aby mi odešlo další.

Díky za pomoc :)

Foto: https://imgur.com/gallery/VJinZrJ

Je to spotrebni zbozi. Vcera fungovalo, dnes nejde. Je mrtve.
Stare mechanicke disky byly lepsi, ze dochazelo k zpomaleni chodu, zamrzani.
Udelal jsi pak diagnostiku a zalohoval jsi vcas data.
Mechanicky disk umiral pomalu.