Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilní internet kvůli USB

Dobrý den, prosím o radu.

Mám ve stolním PC v pci-e síťovou kartu TP link TL WN881ND přes kterou používám internet pomoci Wi-Fi. Když zapojim externí disk do zadních zdirek USB 3.0 nebo jakékoliv Jine zařízení, internet vypadne, v lepším případě se úplně zpomalí. Zkoušel sem víc USB portu, je to ta sama záhada. Nemůžu tahat kabel přes 2 pokoje proto Wi-Fi, jinak stabilní Wi-Fi je, používám ve stejné místnosti mobil, notebook a nikdy žádný problém.

Když zapojim externí disk do zadních zdirek USB 3.0

jak lze zříti, problém nemusí být v "usb3", ale ve sdílení pcie linek, nebo jen v rušení kabelů.

TL WN881ND

aha, idiotská pcie karta. přijímá signál jen z nestíněného směru. příjem navíc stíní všechny okolo visící kabely.
to ti poradil který osel?
tak si ji zase strč ... třeba do špajzu.