Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb-c prodlužovací kabel nepřenáší obraz

Zdravím ve spolek. Koupil jsem si tento premiumcord-prodluzovaci-kabel-usb-3-1-konektor-c-male-c-female-cerny-1m-d5496665.htm kabel. Má přenos 5GB/s. Tento kabel mám do USB-C rozbočovače i-tec-usb-c-4k-mini-docking-station-d5127950.htm. Když do rozbočovače zapojím myš, tiskárnu a monitor, pak to zapojím do pc jde to v pohodě. Po zapojení prodlužovacího kabelu pak funguje jen myš a tiskárna. Zkoušel jesm i nabíjčeku, ta tím projde taky...ale obraz ne...koupil jsem si 4K HDMI kabel (ale propouštím 1080p z pc), tak nevím proč to nestíhá. To musí být prodlužovací kabel 10Gb/s, kde ten seženu?

Na vine je a bude výhradne tá rozbočovacia škatuľa. USB musí ísť priamo, direct drive z portu na port a to najkratšie možným káblom, nie cez xindle výhybok. Nemá zmysel kupovať 10Gb/s kábel s rýchlejším prenosom.

Bude mi v tomle případě uznána reklamace? jaký (z těch levnějších) doků by jsi mi poradil?
Ten prodlužovací kabel by pro to abych tu krabici mohl schovat za stůl. Větší dok bych asi nechal na stole a tudíž bych si mohl nechat i tenhle dok, který mi ted taky sedí na stole.

V první řadě znova zopakuju, že USB-C sráčodoky jsou takový hnus a humus, který se kvalitním standardním dokům nikdy nevyrovnají.
V řadě druhé, D6000 je špička, protože funguje a výrobce nešetřil na takových věcech, jako je kabel a jeho délka. Nakonec ti sdělím tajemství: DP lze poměrně levně konvertovat na jakýkoli jiný grafický port: (VGA, DVI-D, HDMI). Důvod je zřejmý: šířka pásma.