Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný stabilizátor na mobil

Zdravím,

Zanedlouho mě čeká lyžování v Rakousku a rád bych toho využil na natočení nějakých pěkných videí z lyží. Mám iPhone XS tudíž kamera není vůbec špatná. Chtěl jsem si koupit nějakou akční kameru ale viděl jsem na YTB par záběru čistě z mobilu a frajeři to tam natáčeli na mobil čistě jen ze selfie tyče tak se chci zeptat zdali opravdu postačí nějaká lepší selfie tyč čistě na nějaké pěkně záběry. Nějakou gopro si bohužel už nestíhám koupit. Optická stabilizace je bohužel nedostačující tak uvítám jakékoliv tipy.

Díky ?

Klasická selfie tyč ti asi nepomůže. Obraz bude rozklepaný když budeš nahrávat za jízdy z ruky. K tomu bys potřeboval nějaký stabilizátor, například feiyu. Hlavní výhodu u akční kamery máš ale v odolnosti. Pokud na lyžích spadneš, tak ten mobil nemusí dopadnout zrovna dobře. Navíc kameru si přiděláš na helmu, hrudník atd. Bude to daleko pohodlnější než držet tyč v ruce.